Poznajmy się

Zajmujemy się świadczeniem usług outsourcingu w zakresie księgowości, kadr i płac. Współpracujemy z podmiotami z różnych branż niezależnie od formy prawnej.

Naszą działalność opieramy na kadrze o najwyższych kwalifikacjach i szerokim doświadczeniu zawodowym zdobytym w trakcie wieloletniej pracy dla wymagających klientów. Doświadczenie w branży pozwala nam na elastyczne podejście do zagadnień księgowych i podatkowych. Dzięki temu tworzymy indywidualne rozwiązania dla naszych klientów, pozostając w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Świadczone przez nas usługi obejmują kompleksowe doradztwo w kwestiach finansowo-księgowych, organizacyjnych i prawnych od momentu powstania podmiotu aż do likwidacji. W każdym procesie pozostajemy w bezpośrednim kontakcie z klientami, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu oferowanych usług i zadowolenia ze współpracy.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie oferowane w ramach posiadanych systemów. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom oferujemy również pracę na systemach użytkowanych przez klientów.